Зараз Ви тут:    Домашня   →   Забій та початкова переробка сировини   →  Субпродукти та кишкова сировина   →   Обробка субпродуктів та кишкової сировини

Обробка кишкової сировини - справа потрібна і вдячна - особливо при великих об'ємах. При зовсім маленьких об'ємах може з'ясуватись, що навіть утилізація буде економічно виправданою. Але для більшості підприємств може бути оптимальною комплектація не великими лініями, а окремими пристроями та машинами.

У випадку, коли продуктивність (реальна, а не розрахункова!) буде перевищувати, наприклад 150 свиней/годину, може знадобитися ще більш просунуті, автоматичні лінії.
Це не проблема - ми зможемо запропонувати і серйозніші машинки. Все ж майте на увазі: не дивлячись на слово "автоматичні", яке є в назві деяких ліній, доля ручної праці там досить велика. Плюс значні витрати теплої води, збільшення навантаження на системи очистки і т.д.

Одним словом, комплект машин для обробки субпродуктів та кишкової сировини повинен узгоджуватись індивідуально з кожним замовником і залежить як від потужності самого забійного підприємства, так і від глибини переробки сировини.
Тож ми завжди відкриті для діалогу!

При бажанні - послухайте пісеньку "по темі"

Є також варіант тексту з "поправками" вид ветеринарного лікаря. За Вашим бажанням можемо вислати текст "поправленої" пісні + аккорди для гітари. 😂

Вас також може зацікавити: