Зараз Ви тут:    Домашня   →   Забій та початкова переробка сировини   →  "Чиста" зона   →   Системи переміщення внутрішніх органів

Для червоних і білих органів теж існують свої системи переміщення. Як вже відзначалось, крюки та ємності рухаютья паралельно до точки ветеринарного контролю. (Замість ємностей може використовуватись спеціальний конвейєр).

Після точки контролю, туша рухається долі по конвейєру, а нутрощі направляються відповідно на сортування і в кишкове відділення. Тут треба забезпечити повернення ємностей і крюків для наступного використання. При цьому і крюки, і ємності обов'язково повинні пройти мийку та дезінфекцію. В залежності від продуктивності лінії це питання розв'язується по різному.
Крім того, прицип не перетинання потоків ніхто не відміняв. Тому, в деяких випадках, застосовується транспортування нутрощів по трубі, з використанням вакууму або навпаки - стиснутого повітря. Перший спосіб рекомендуємо в тій ситуацї, коли об'єкт транспортування має потрапити в одне місце з кількох різних точок збору. При зворотній задачі - з однієї точки збору направляти в різні місця призначення - другий спосіб стає більш раціональним.
Все ж пневмотранспорт треба застосовувати обачно: він має не тільки переваги.

Будемо раді допомогти в вирішенні цих питань.

Тут з'явиться щось цікаве!


Вас також може зацікавити: