Зараз Ви тут:    Домашня   →   Забій та початкова переробка сировини   →  Варіанти додаткової переробки   →   Маринування з пакуванням

Ця технологія не поширена у нас, але розповсюджена в Іспанії, наприклад. Основана вона на тому факті, що замариноване ("посолене") м'ясо має кращий смак, щоб там не казали прихильники "органічної" їжі. Тож покупець, в даному випадку, платить власне за м'ясо та за його маринування. Інакше кажучи, ніхто не приховує той факт, що м'ясо ін'єктоване. Більше того - це підкресюється написами на упаковці. Щоправда, ін'єктування досить помірне (ніхто не "вбиває" в сире м'ясо 100%) але використовується при цьому ін'єктор високого тиску.
Після ін'єктування на відповідному ін'єкторі, м'ясо потрапляє в перфорований барабан, що повільно обертається. Мета цього етапу - дати стекти розсолу з сировини. Надлишок розсолу повертається назад до ін'єктора для подальшого використання.

Замариноване м'ясо потрапляє після барабана на стіл, що обертається. Працівники вручну вкладають м'ясо на транспортер пакувальної машини - в даному випадку - термоформера. Хоча можливе пакування і за допомогою інших видів пакувального обладнання. Як сировина може використовуватись будь-який тип м'яса, включаючи птицю. За бажанням лінії можуть доукомплектовуватись пристроями вагового контролю, сортувальниками, етикетировщиками, машинками для мокрого або сухого панірування, тощо.
Запаковане м'ясо подається до холодильника, а далі - на експедицію.

Вуйко з’їздив по турпутівці у Іспанію і розказує про кориду: — Ну, арена така гарна, на трибунах іспанські чоловіки, усі такі гарні, спокійні... Іспанські жінки гарні, спокійні... Випустили бика на арену — великій такий бик, спокійний... Тореадор вийшов — гарний такий, спокійний... Аж ось тореадор дістав комуняцький прапор...
І всі, холєра, наче поскаженіли!

Деякі варіанти обладнання, що може бути застосовано: