Часто, вже побудувавши підприємство для забою худоби, у власника виникає бажання наблизитись до кінцевого споживача і запропонувати потрібний йому продукт в обмін на реальні грошові знаки. Звісно, якщо є час і можливість, такий варіант краще передбачити ще на етапі проектування. В іншому ж разі, може скластися ситуація, коли не всі побажання можна буде реалізувати, або реалізація вимагатиме додаткових фінансів. Хай там як, але порізка на порції та подальше пакування - один з найуніверсальніших варіантів.
Ми маємо що вам запропонувати, але існує багато факторів, які впливатимуть на конкретну пропозицію. В залежності від продуктивності, близькості до кінцевих точок реалізації, особливостей збуту в регіоні, тощо, можемо запропонувати порізку сировини з кісткою, та без, з скануванням та без нього, з викладанням кінцевого продукту і т.п. Упаковка теж може бути різна - від простих камерних вакуумних машин, трейсілерів, "флоу-паків" до термоформерів. Лінії також можуть доукомплектовуватись пристроями вагового контролю, пушерами, етикетировщиками. Якщо виникне потреба в мокрому або сухому паніруванні - є й такі варіанти комплектації.

Окремо слід сказати кілька слів про порціонування фаршу (якщо цікаво - перегляньте друге відео). Це перспективний сегмент, але слід врахувати кілька факторів. По-перше: строк реалізації фаршу в кінцевій упаковці, як правило, менше ніж у кусків м'яса. По друге: існує багато можливих комбінацій машин, що можуть застосовуватись як для порціонування фаршу, так і для його пакування. Всі вони мають свої переваги і недоліки, при цьому діапазон цін - дуже великий.
Якщо з'явились питання - тисніть велику кнопку праворуч - і все вирішиться просто магічним чином!

Тут буде щось цікаве

Деякі варіанти обладнання, що може бути застосовано: