Зараз Ви тут:    Домашня   →   Виробництво консервів   →   Лінія виробництва консервованого м'яса

Виробництво знаменитої "тушонки" не здає свої позиції і продовжує породжувати попит на даний вид продукції. Разом з тим, популярністю користуються і похідні від цієї технології: виробництво м'ясо-овочевих консервів, каш, паштетів, тощо. Якщо ви розглядаєте питання створення консервного підприємства, вам варто знати наступне:

  • Основним обладнанням для виробництва консервів (зокрема і м'ясних) є дозатор, закаточна машина та автоклав. Хоча при маленьких об'ємах (до 35 - 40 банок/хв.)можна обійтися і без дозатора - ручна укладка може бути рентабельною.
  • При продуктивності понад 40 - 50 банок дозатор вже стає необхідним. Бажано вже придбати і мийку для тари. В окремих випадках у якості дозатора може використовуватись шприць.
  • З ростом продуктивності знадобляться, вже в обов'язковому порядку, проміжні конвейєрні системи, завантажувачі в корзини автоклавів, тощо.

Для оптимальної реалізації ідеї підбирається оптимальне обладнення. Наприклад, можна підібрати масажер, який можна використовувати не тільки безпосередньо для підготовки сировини, а й для її попередньої дефростації під вакуумом. Автомат для закатки можна вибрати такий, щоб можна було змінювати не тільки висоту банки, але й форму. Обов'язково врахуйте той факт, що автоклави мають різні системи нагріву та технології стериалізації. Економія на закупці якісного базового обладнання може обернутися серйозними витратами а то й збитками на етапі експлуатації.
Якщо з'явились питання - тисніть велику кнопку праворуч - і все вирішиться просто магічним чином!

Якщо ви знаєте технологію виробництва - вас цей фільм може і не зацікавити. Хіба що ностальгія...

Тут буде щось цікаве

Деякі варіанти обладнання, що може бути застосовано: