Зараз Ви тут:    Домашня   →   Надаємо:
type-work image 120x120px

Консультації з вибору обладнання

Існуючі виробничі процеси потребують періодичної заміни обладнання. В більшості випадків за час експлуатації старого обладнання з'явились нові одиниці чи комплекси, що покращують виробничі показники. Ми відслідковуємо такі зміни і зможемо Вам допомогти в виборі. Не марнуйте свій час - збережіть його для більш цікавих речей. Зверніться до нас.
type-work image 120x120px

Послуги з постачання, розмитнення, доставки та встановлення обладнання

Проведемо переговори з придбання потрібного Вам обладнання, узгодимо всі деталі, придбаємо, доставимо, встановимо, проведемо пуско-налагоджувальні роботи.
type-work image 120x120px

Гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування

Після встановлення обладнання ми не лишаємо наших замовників наодинці з можливими труднощами. Гарантія, технічне обслуговування та, за необхідності, технологічна підтримка - звична робота фірми.
type-work image 120x120px

Технологічне проектування для підприємств забою свиней та ВРХ

Технології забою худоби та початкової обробки сировини постійно розвиваються. Ми допоможемо вам скористатись новими знаннями та досвідом наших партнерів для збільшення прибутку від майбутнього підприємства. Пам'ятайте: ціна помилки чи "економії" на етапі проектування - надзвичайно велика.
type-work image 120x120px

Готові рішення для реалізації Вашої ідеї

Якщо у вас з'явилася якась ідея, скажімо збудувати консервний завод чи встановити лінію забою, або придбати обладнання для порізки та упаковки сирів, тощо, - не варто втрачати час та зусилля на "винахід велосипеда. Зверніться до нас. Цілком можливо, що ми вже маємо готове рішення для Вас.
type-work image 120x120px

Допомогу в кредитуванні при впровадженні великих проектів

Існують деякі програми іноземних фондів, що допомагають своїм виробникам у реалізації їх товарів. У випадку великих проектів можна сподіватись на кредитуваеея з їх боку.
type-work image 120x100px

Можливість насолодитися філіжанкою кави при спілкуванні

Ковток запашної кави в теплій та дружній атмосфері...
До зустрічі!