Зараз Ви тут:    Домашня   →   НАЙБЕЗПЕЧНІША У СВІТІ СТРІЧКОВА ПИЛКА ДЛЯ М'ЯСОКОМБІНАТІВ
Пилка Tompson 400
Ми вдруге викладаємо цю статтю, бо зовсім недавно отримали від наших потенцийніх партнерів НОВІ доповнення до їх розробки. Дочитайте до кінця!

Торгова марка Thompson BladeStop™ вже доступна у всьому світі і спроектована так, щоб скоротити ризики серйозного пошкодження шляхом механічної зупинки леза стрічкової пилки, коли сенсор відчуває, що людина доторкнулась до леза. Thompson BladeStop™ доступний з двома методами детектування. При контакті з оператором, лезо зупиняється на протязі 15 мілісекунд. Це може бути величезною різницею між наявністю лише маленького порізу на шкірі та ампутованим пальцем. Друга система (опція GloveCheck) детектування, реагує на рукавички оператора, що рухаються на великій швидкості в зоні безпосередньо по ходу леза пилки, і запускає механізм Thompson BladeStop™, щоб зупинити це лезо. У обох випадках лезо зупиняється на протязі 15 мілісекунд.

Технологію Thompson BladeStop™ розробила фірма «Machinery Automation and Robotics» в співпраці з MLA, AMPC і «Thompson Meat Machinery».

На протязі восьми років, технологія Thompson BladeStop - розвивалась для комерційних стрічкових пил. Thompson BladeStop спроектовано так, щоб скоротити ризик серйозного пошкодження, і бути в змозі справитися з жорсткими умовами роботи на м'ясокомбінатах. BladeStop Thompson відповідає вимогам гігієни, що дійсні на сучасних заводах. Використовуючи найкращу доступну технологію, Thompson BladeStop продовжує розширення клієнтської бази у всьому світі, адже спектр застосування технології дуже широкий - від переробки м’яса ягняти, яловичини і м’яса кози, до переробки свинини і замерзлого тунця. Thompson BladeStop™ механічно зупиняє лезо стрічкової пилки, коли пристрій управління визначає, що особа увійшла в контакт з лезом – зупиняє дію леза в межах 15 мілісекунд після відчуття руки людини!

Які переваги це дає?

 • Значно знижуються ризики серйозного травмування
 • Покращується моральний стан у колективі (щасливі та енергійні працівники)
 • Мінімізується втрачений робочий час
 • Система дуже проста у експлуатації і не потребує додаткового навчання персоналу (за виключенням звичайних інструкцій на робочому місці)
 • Скорочуються витрати на компенсації працівникам
 • Просувається позитивний досвід організації ТБ на робочому місці
 • Як результат:
  Ви отримуєте обладнання, яке має найвищий захист персоналу, що позитивно впливає на весь виробничий процес!

Опція:
Друга система захисту GloveCheck™
Система GloveCheck™ проектувалась для працівників, які повинні працювати, роблячи швидкі рухи безпосередньо біля леза пилки. GloveCheck™ ще більше скорочує ризик серйозного пошкодження, використовуючи унікальний датчик кольору в поєднанні з блакитною рукавичкою; зона виявлення ризику розширюється, що призводить до більш раннього виявлення небезпеки.

Застосування GloveCheck™ не відміняє роботу стандартного Thompson BladeStop, а доповнює його. Тобто система використовує стандартний Thompson BladeStop метод в з'єднанні з GloveCheck™

Доступні "права" та "ліва" модифікації пилок.

Більш докладну інформацію ми з задоволенням надамо зацікавленим особам. Головне - продемонструйте нам свою зацікавленість!

Нам буде приємно знайти однодумців та поспілкуватися з ними за філіжанкою кави :)

А тепер, як ми і обіцяли - дещо суттєво нове в розробці наших постачальників:
 • Час зупинки леза зменшено до 0,009 секунди!!!
 • Якщо раніше після аварійної зупинки треба було міняти полотно пилки, то зараз цього робити не треба! Просто розблоковуєте кнопку аварійної зупинки і працюєте далі. Просто фантастика!!!

Ще по каві? :)