Система слайсерів D

Час від часу в наше життя тихо і непомітно вповзають сенсації. Однією з таких сенсацій, на нашу думку, є поява революційної технології нарізки від одного з підрозділів американської компанії JBT. Ця компанія не відома широкому колу фахівців нашої країни, але доволі знана на ринку США. Перш за все - як інтегратор компаній, що володіють передовими технологіями - в тому числі - і в харчовій галузі. Простіше кажучи, скуповуючи компанії в усьому світі (в Європі теж), менеджемент оптимізує затратну та наукову складові бізнесу і концентрується на розширенні ринку. Останнє придбання цієї компанії (червень 2017 року) - британська компанія-виробник обладнання для військової авіації. Можете самі зробити висновок про спектр інтересів JBT.

Але повернемось до нашої техніки. До слайсерів.

Сучасні системи нарізки не можуть обійтися без попереднього сканування. Є в цій системі сканер? Можете не сумніватись! Більше того, є дуже досконала система аналізу та програмного забезпечення машини.

Система модульна, тобто дозволяє підключати до скануючої частини машинки від одного до восьми блоків-слайсерів. Так що з маштабуванням проблем не буде.

Давайте ще раз скористаємось перевагами інтернету - поглянемо як це виглядає:

Якщо виникло питання - як, власне кажучи проходіть обрізання жиру - поздоровляємо! Ви допитлива людина. Це немало у наш час!

Якщо виникла асоціація з роботою спрей-ін'єктора (там ніби туман навколо куска, що обрізається) - приймаємо поздоровлення! Ви наш майбутній замовник на ін'єктор високого тиску. Дякуємо!

Якщо ж Ви здогадались що нарізка проводиться струменем води - знову ж таки - поздоровляємо! Технічний директор крутого підприємства - це Ваш мінімум у професійній кар'єрі.

Кого це може зацікавити

З точки зору розширення виднокругу - всіх без винятку. З точки зору придбання такого обладнання - хотілося б почути Вашу думку ;)

Більш докладну інформацію ми з задоволенням надамо більш зацікавленим особам.